Kapcsolat Kapcsolat

KÉRDÉSE VAN? HíVJON MINKET: +36 (34) 348-578

AJÁNLAT KÉRÉS

Minden, ami fólia és tasak!

Nyitólap Szolgáltatások Rólunk Géppark Pályázatok Galéria Állásajánlat Kapcsolat Fájlküldés

© 2015 All rights reserved Lászlópack Kft.

Mail: laszlopack@laszlopack.hu

facebook.com/laszlopack

2922 Komárom, Hrsz. 0403/34

+36 34 348-578

laszlopack@laszlopack.hu

youtube.com/laszlopack

Közreműködő szervezetek

Tanúsítványaink

Weboldal készítés: BitZona.hu

MEGRENDELÉS

KÜLDÉSE

Mail: info@laszlopack.hu?subject=Megrendelés Kapcsolat

A LÁSZLÓPACK Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. komáromi telephelyén egy Flexo nyomógépet vásárolt meg a Széchenyi 2020 program keretében elnyert 112,500 millió forintos támogatás segítségével.

ÁLLÁSAJÁNLAT

AKTUÁLIS MUNKALEHETŐSÉGEINK

Legyen egy dinamikusan fejlődő vállalkozás csapatának tagja!

A Lászlópack Kft. Magyarország piacvezető flexo nyomdaipari vállalata. Cégünk dinamikusan fejlődő komáromi telephelyére munkatársat keres az alábbi pozíciók betöltésére: Gépkezelő (nyomdai segédgépmester)

Feladatok

    › Alapanyagok bekészítése a nyomtatáshoz

    › A főgépmester munkájának támogatása a gépbeállításban, gépkezelés

    › Nyomat követése, ellenőrzése a gyártás során

Elvárások:

    › precizitás, következetesség,

    › többműszakos munkarend vállalása

    › minimum szakmunkás vagy más középfokú végzettség

    › előképzettség nem szűkséges, betanítás a helyszínen

Amit kínálunk:

    › kezdő fizetés bruttó 265 000-275 000 Ft, a próbaidő után min. bruttó 320 000 Ft

    › havi cafeteria

    › év végi bónusz

    › munkába járás térítése

    › fejlődési, előrelépési lehetőség

Önéletrajzokat a következő címre várjuk: munka@laszlopack.hu

Tel: +34 348 578 hétköznapokon 10-14 óráig

GÉPKEZELŐ (NYOMDAI SEGÉDGÉPMESTER)